Archiv článků

Zlín si vystřílel průběžné vedení

20.10.2014

Střelnici si otevřeli v PSG aréně ve 2. kole sledge hokejisté Zlína, kteří vyprovodili výsledkem 12:1 ligové návrátilce z Českých Budějovice a o den později 6:1 i Pardubice. Martinu Joppovi stačily první dva zápasy v České sledge hokejové lize v kariéře k tomu, aby se s osmi kanadskými body (3+5) usadil na čele žebříčku produktivity. Poprvé zaváhali pražští Sparťané z Neratovic, kteří i bez nemocných bratrů Krupičků dlouho drželi vedení proti karlovarským Žralokům, jenže ve třetí třetině obrátil výsledek hattrickem Jiří Forgo, nejlepší střelec minulé sezóny. Těsné zápasy sehráli Kohouti z Olomouce, kteří se museli obejít bez hostujících hráčů z Německa. Zatímco proti Pardubicím neodolali tlaku perníkových Mustangů a ztratili nadějně rozjeté utkání 1:2, ve svém čtvrtém zápase sezóny se dočkali prvních bodů za výhru 3:2 nad Budějovicemi.

Druhé ligové kolo zapojí všechny týmy

17.10.2014

Česká sledge hokejová liga pokračuje svým druhým kolem a do hry se již zapojí kompletní sestava účastníků. O první body budou bojovat v úvodním kole absentující Pardubice i ligoví navrátilci z Českých Budějovic. Oba české celky česká cesta na Moravu, představí se ve Zlíně a v Olomouci. Vedoucí Spartu čeká jediný duel a to na domácím ledě s Karlovými Vary. Všechna utkání lze sledovat v on-line reportážích, Zlín vysílá taktéž obrazem na TVcom.cz.

Sparta čistě zvládla první kolo a vede

29.09.2014

Výborně vstoupil do sezóny čtvrtý celek minulého ročníku. Sparta na svém ledě defenzivní taktikou a brankou v oslabení zdolala Zlín 1:0 a po vítězství 3:0 i nad Olomoucí se usadila v čele tabulky. Zlín si po porážce spravil chuť na mistrovských Karlových Varech, které po podařeném výkonu porazil 3:1. Bez bodu zůstali jen olomoučtí Kohouti, kteří navzdory excelujícímu Liboru Hulínovi v brance prohráli na ledě karlovarských Žraloků 1:3. Odložené utkání Českých Budějovic s Pardubicemi bude sehráno 29. listopadu.

Studénka vyšla proti Polsku naprázdno

29.09.2014

Tým ze Studénky se v sobotu 27. září přátelsky střetl s výběrem Polska, ale v ranním utkání nedal ani branku a prohrál 0:4. Reportáž z utkání připravil jeho aktér Tomáš Mlčák.

Studénka vyzve v přáteláku Polsko

26.09.2014

Klub ze Studénky, který se nepřihlásil do nadcházející sezóny mistrovské soutěže, si domluvil přátelské utkání s reprezentací Polska. Týmy prověří své síly v sobotu 27. září od 8:15 na zimním stadionu ve Studénce. Již v loňském roce studénečtí hráči přijali pozvání a sehráli přátelský zápas v polských Katovicích, kde vyhráli poměrem 6:4.

Sezona 2014/15 začíná

24.09.2014

V sobotu 27. září dvěma zápasy odstartuje nový ročník České sledge hokejové ligy, jejímž novým generálním partnerem se stala společnost NOEN. Ligy se zúčastní 6 klubů, základní část končí zápasy 4. ledna a nového mistra bychom měli znát 8. března. Textové online přenosy zápasů tradičně zprostředkuje server Onlajny.com.

Proběhla valná hromada ČSHA

21.06.2014

Ve Velké Bíteši proběhla 21. června za účasti sedmi členů valná hromada České sledge hokejové asociace. Ke stěžejním tématům patřilo financování ČSHA, byl schválen model mistrovské soutěže na sezónu 2014/2015 a dovolen člen dozorčí rady Michal Černoch. Ověřený zápis z valné hromady bude všem členům rozeslán e-mailem.