Archiv článků

Vedení v sérii získal Zlín a Studénka, Sparta a Pardubice na pokraji vyřazení

17.02.2019

V sobotu odstartovaly semifinálové série play off. Dva postupové mečboly si v Prahy odvezl Zlín, který dokázal vyhrát na ledě Sparty 4:2. Druhým úspěšným celkem byla Studénka, která si výhru 3:2 na ledě Pardubic vystřelila čtyři minuty před koncem.

Semifinále startuje! Studénku čeká historicky první zápas play off, hraje s Pardubicemi. Sparta vyzve Zlín

14.02.2019

V sobotu 16. února odstartuje semifinále play off České para hokejové ligy. Vítěz základní části ze Zlína se představí na ledě pražské Sparty. Hraje se od 14:10 hodin v Merkur Ice aréně v Říčanech u Prahy. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Pardubice se Studénkou. Historicky první zápas ve vyřazovacích bojích začne pro Slezany na ledě ČSOB Arény ve 12:15. Oba duely sledujte v textovém online přenosu, odkazy naleznete na úvodní straně.

Víkendová nej: týmem Olomouc, hráčem Tomáš Kvoch, momentem gól Michalčína

10.02.2019

Sedmý a závěrečný hrací víkend základní části přináší další díl z rubriky víkendová nej. Týmem se stává Olomouc, která dokázala skolit první dva týmy tabulky. Titul nej hráč míří do Pardubic, kde Tomáš Kvoch za víkend nasbíral devět bodů. Momentem se pak stal první gól v kariéře Karlovarského Lukáše Michalčína.

Pardubice a Studénka se dohodly na prohození pořadatelství semifinálové série

07.02.2019

Kluby Pardubic a Studénky se dohodly na prohození pořadatelství semifinálové série. Ta měla začínat 16. února na půdě hůře postavené Studénky, nakonec se ale první duel odehraje na východě Čech. Druhý a případný rozhodující třetí duel se namísto v Pardubicích odehraje ve Studénce.

Posily pro play off mají všechny týmy, Studénka se třemi Rusy! Šafránek zůstává ve Zlíně

06.02.2019

Všechny čtyři týmy postupující do play off získaly před koncem přestupního termínu, který připadl na poslední lednový den, posily pro play off. Asi nejzvučnější jména v cestě za titulem má Studénka, která na soupisku k Lisovovi dopsala další dva ruské hráče. Informace o transferech přinesl hokej.cz.

Drtivý finiš Olomouce na play off nestačil, semifinálové dvojice určeny: Zlín se utká se Spartou, Pardubice se Studénkou

03.02.2019

Základní část šestnáctého ročníku České para hokejové ligy je u konce. Ani drtivý šestibodový finiš nestačil sledge hokejistům Olomouce na postup do play off. Před nimi uhájila čtvrtou pozici pražská Sparta, která se v semifinále utká s prvním Zlínem. Na druhou příčku pak poskočily Pardubice, které si tak zajistily domácí půdu pro rozhodující zápasy v sérii se Studénkou.

Základní část jde do finiše, zamíchá ještě někdo pořadím? V Pardubicích se začne minutou ticha

27.01.2019

Základní část 16. sezóny České para hokejové ligy spěje ke svému cíli. Otázka před posledním hracím víkendem tak zní jednoduše, dokáže ještě někdo zamíchat pořadím? Už to moc nevypadá, každopádně letos jsme se nejednou přesvědčili, že stát se může cokoli.

První Kanaďan v České lize Rivard: Slyšel jsem o kvalitě ligy, potvrdilo se to

22.01.2019

Historický zápis se udál v rámci 11. kola ve Zlíně, kde v dresu Litvínova nastoupil první Kanaďan v historii České ligy Dustin Rivard. Ač Chemici na led jak prvního týmu tabulky ze Zlína, tak toho druhého ze Studénky přicestovali s touto zvučnou posilou, vyšli bodově a i gólově naprázdno.

Zemřel činovník pardubického klubu Dušan Kvasnička, bylo mu pouhých 33 let

21.01.2019

Ve věku pouhých 33 let náhle zemřel v neděli 20. ledna 2019 dlouholetý činovník pardubického sledge hokejového klubu Dušan Kvasnička. Ten byl s klubem spjatý od jeho založení v roce 2011, během domácích zápasů Mustangů vykonával funkci v boxu časoměřičů, osm let také zprostředkovával fanouškům zápasy Pardubic svým komentářem skrze web onlajny.com. Svůj poslední zápas jakožto hlasatel odhlásil 9. prosince při domácím duelu se Zlínem. ČEST JEHO PAMÁTCE!

Gólman Varů Mach: Čisté konto proti Studénce? Jako vychytat Nagano!

17.01.2019

Suverénně nejlepší zápas sezóny zažili sledge hokejisté Karlových Varů na ledě Studénky, kde zvítězili v 11. kole České para hokejové ligy 2:0. Předposlední celek tabulky se stal prvním týmem sezóny, který dokázal druhé Severomoravany vynulovat, konkrétně se to podařilo gólmanovi Bohumíru Machovi. "Jako vychytat Nagano," popisoval své pocity hráč šestého hracího víkendu.

Víkendová nej: týmem Zlín, hráčem brankář Mach, momentem start Kanaďana

11.01.2019

Šestý hrací víkend přináší šestý díl rubriky víkendová nej. Týmem se stává Zlín, který jako jediný o víkendu měl plný zisk šesti bodů. Titul nej hráč tentokrát patří brankáři Karlových Varů Bohumíru Machovi. Momentem se pak stal start prvního Kanaďana v České lize, Dustin Rivard nastoupil za Litvínov.

Utkání 4. kola mezi Olomoucí a Litvínovem kontumováno ve prospěch Hanáků

10.01.2019

Utkání 4. kola České para hokejové ligy mezi Olomoucí a Litvínovem, které bylo v původním termínu 7. října 2018 odloženo z důvodu nedostatku hráčů na straně Litvínova, má po třech měsících výsledek - Hanáci si připsali kontumační tři body.

11. a 12. kolo ČPHL: Zlín vede ligu o osm bodů a vyhrál základní část, Sparta přerušila sérii proher. Vary vynulovaly Studénku!

06.01.2019

Šestý hrací víkend České para hokejové ligy nejspíše rozhodl o kompletní čtveřici účastníků pro play off. Osmou výhru v řadě zapsal Zlín, který tak počtvrté v řadě a poosmé v historii ovládl základní část. Osm bodů je za ním Studénka, která o víkendu brala tři body. Třetí jsou Pardubice, čtvrtá Sparta se výrazně přiblížila play off díky výhře na ledě Olomouce. Poslední víkend dlouhodobé části je na programu 2. a 3. února. (Pozn: Po rozkliknutí výsledku zápasu se ukáže karta utkání).

Zlín bude usilovat o triumf v základní části, Olomouc v boji o play off vyzve Spartu

30.12.2018

Základní část České para hokejové ligy pomalu míří do svého konce, o víkendu 5. a 6. ledna se odehraje kompletní 11. a 12. kolo, což představuje předposlední hrací víkend dlouhodobé části. Play off má zatím jisté jen první Zlín, který bude útočit na vítězství v základní části. Na svém ledě postupně přivítá poslední Litvínov a předposlední Karlovy Vary. Tyto dva celky čekají taktéž druhou Studénku. Naděje na play off se bude snažit udržet Olomouc, která přivítá přímého konkurenta v boji o vyřazovací zápasy Spartu a Pardubice. Všechny zápasy sledujte na webu onlajny.com, odkazy naleznete na hlavní straně webu. Ze zápasů Zlína naleznete odkaz na video přenos na www.sledgehokejzlin.cz, z duelů Studénky pak na jejím facebookém profilu.

Moment víkendu: Nakládačka Spartě od Zlína či jeho vítězná série s Pardubicemi

24.12.2018

Momentem pátého hracího víkendu bylo rekordní vítězství Zlína na Spartě 8:0. V následujícím článku se ale zaměříme i na jinou zajímavou sérii, a to mezi Zlínem a Pardubicemi.