Archiv článků

První Kanaďan v České lize Rivard: Slyšel jsem o kvalitě ligy, potvrdilo se to

22.01.2019

Historický zápis se udál v rámci 11. kola ve Zlíně, kde v dresu Litvínova nastoupil první Kanaďan v historii České ligy Dustin Rivard. Ač Chemici na led jak prvního týmu tabulky ze Zlína, tak toho druhého ze Studénky přicestovali s touto zvučnou posilou, vyšli bodově a i gólově naprázdno.

Zemřel činovník pardubického klubu Dušan Kvasnička, bylo mu pouhých 33 let

21.01.2019

Ve věku pouhých 33 let náhle zemřel v neděli 20. ledna 2019 dlouholetý činovník pardubického sledge hokejového klubu Dušan Kvasnička. Ten byl s klubem spjatý od jeho založení v roce 2011, během domácích zápasů Mustangů vykonával funkci v boxu časoměřičů, osm let také zprostředkovával fanouškům zápasy Pardubic svým komentářem skrze web onlajny.com. Svůj poslední zápas jakožto hlasatel odhlásil 9. prosince při domácím duelu se Zlínem. ČEST JEHO PAMÁTCE!

Gólman Varů Mach: Čisté konto proti Studénce? Jako vychytat Nagano!

17.01.2019

Suverénně nejlepší zápas sezóny zažili sledge hokejisté Karlových Varů na ledě Studénky, kde zvítězili v 11. kole České para hokejové ligy 2:0. Předposlední celek tabulky se stal prvním týmem sezóny, který dokázal druhé Severomoravany vynulovat, konkrétně se to podařilo gólmanovi Bohumíru Machovi. "Jako vychytat Nagano," popisoval své pocity hráč šestého hracího víkendu.

Víkendová nej: týmem Zlín, hráčem brankář Mach, momentem start Kanaďana

11.01.2019

Šestý hrací víkend přináší šestý díl rubriky víkendová nej. Týmem se stává Zlín, který jako jediný o víkendu měl plný zisk šesti bodů. Titul nej hráč tentokrát patří brankáři Karlových Varů Bohumíru Machovi. Momentem se pak stal start prvního Kanaďana v České lize, Dustin Rivard nastoupil za Litvínov.

Utkání 4. kola mezi Olomoucí a Litvínovem kontumováno ve prospěch Hanáků

10.01.2019

Utkání 4. kola České para hokejové ligy mezi Olomoucí a Litvínovem, které bylo v původním termínu 7. října 2018 odloženo z důvodu nedostatku hráčů na straně Litvínova, má po třech měsících výsledek - Hanáci si připsali kontumační tři body.

11. a 12. kolo ČPHL: Zlín vede ligu o osm bodů a vyhrál základní část, Sparta přerušila sérii proher. Vary vynulovaly Studénku!

06.01.2019

Šestý hrací víkend České para hokejové ligy nejspíše rozhodl o kompletní čtveřici účastníků pro play off. Osmou výhru v řadě zapsal Zlín, který tak počtvrté v řadě a poosmé v historii ovládl základní část. Osm bodů je za ním Studénka, která o víkendu brala tři body. Třetí jsou Pardubice, čtvrtá Sparta se výrazně přiblížila play off díky výhře na ledě Olomouce. Poslední víkend dlouhodobé části je na programu 2. a 3. února. (Pozn: Po rozkliknutí výsledku zápasu se ukáže karta utkání).

Zlín bude usilovat o triumf v základní části, Olomouc v boji o play off vyzve Spartu

30.12.2018

Základní část České para hokejové ligy pomalu míří do svého konce, o víkendu 5. a 6. ledna se odehraje kompletní 11. a 12. kolo, což představuje předposlední hrací víkend dlouhodobé části. Play off má zatím jisté jen první Zlín, který bude útočit na vítězství v základní části. Na svém ledě postupně přivítá poslední Litvínov a předposlední Karlovy Vary. Tyto dva celky čekají taktéž druhou Studénku. Naděje na play off se bude snažit udržet Olomouc, která přivítá přímého konkurenta v boji o vyřazovací zápasy Spartu a Pardubice. Všechny zápasy sledujte na webu onlajny.com, odkazy naleznete na hlavní straně webu. Ze zápasů Zlína naleznete odkaz na video přenos na www.sledgehokejzlin.cz, z duelů Studénky pak na jejím facebookém profilu.

Moment víkendu: Nakládačka Spartě od Zlína či jeho vítězná série s Pardubicemi

24.12.2018

Momentem pátého hracího víkendu bylo rekordní vítězství Zlína na Spartě 8:0. V následujícím článku se ale zaměříme i na jinou zajímavou sérii, a to mezi Zlínem a Pardubicemi.

Hráč víkendu Sandro Kalegaris: S těmito výkony míříme k titulu

18.12.2018

Osmi góly a čtyřmi nahrávkami dirigoval dvě víkendové výhry Studénky útočník Sandro Kalegaris. V rozhovoru pro parahokej.cz sdělil, že s těmito výkony, jaké podal jeho tým v posledních duelech, nemá strach z neúspěchu.

Víkendová nej: týmem Studénka, hráčem Sandro Kalegaris, momentem historická prohra Sparty

13.12.2018

Pátý hrací víkend České para hokejové ligy přinesl mnoho dalších příběhů. Web parahokej.cz vyhlašuje jakožto nejlepší tým víkendu Studénku, hráčem pak jejího útočníka Sandra Kalegarise. Z momentů vyčnívá debakl pražské Sparty, která slízla od Zlína facku poměrem 8:0...

9. a 10. kolo ČPHL: Zlín po dvou výhrách prvním účastníkem play off. Pardubice bez bodu a horor na Spartě!

09.12.2018

Pátý hrací víkend České para hokejové ligy značně rozklíčoval doposud zamotanou tabulku. Díky dvěma výhrám se na čele osamostatnil Zlín, který si jako první zajistil jistotu účasti v play off, kde nebude chybět podesáté v řadě! Pět bodů za ním se nachází Studénka, která má za sebou taktéž šestibodový víkend. Třetí Pardubice vyšly bodově naprázdno, hororový víkend má za sebou i Sparta. Naděje na play off klesly Olomouci, která nejprve v sobotu padla po nájezdech v Karlových Varech, načež dovednostní disciplínu nezvládli ani v Litvínově.

Zlín jede Spartě oplatit porážku, v neděli repríza finále. Přiblíží se Olomouc čtvrté příčce?

04.12.2018

Pátý hrací víkend se kvapem blíží a opět může velmi zamotat tabulku České para hokejové ligy. První Zlín se v sobotu představí na ledě Sparty, která je letos zatím jeho jediným přemožitelem. Oplatí LAPP Pražanům prohru? V neděli se pak přesune Zlín na led Pardubic k repríze finále. Studénka se po dvou premiérových prohrách se Zlínem představí na ledě stejných soupeřů, proti Pardubicím i Spartě bude potřebovat bodovat v boji o udržení se na pozicích zaručující play off. Se dvanácti body je na tom ale podobně Sparta, na oba tyto celky může zezadu zatlačit Olomouc. Ta se představí na ledě předposledních Karlových Varů a posledního Litvínova. Časy zápasů a odkazy na jejich online sledování naleznete na úvodní stránce.

Radek Žižka o výhře Litvínova, Lisov o startu za Studénku či vysypané plexi na Spartě

30.11.2018

Z posledního hracího víkendu, kdy v rámci 7. a 8. kola České para hokejové ligy sehrály tři dvojice své dvojzápasy, jsme z každého dvojduelu vybrali jednu zajímavost. Ze zápasů Sparty s Pardubicemi jasně vládne vysypané plexisklo, z duelů Studénka - Zlín pak své pocity popsal ruský útočník Dmitrij Lisov. Radek Žižka zase hodnotil výhru Litvínova nad Karlovými Vary.

Desetibodový hráč víkendu Martin Joppa: Životní zápasy? To zase asi ne, říká skromně

24.11.2018

Hráčem čtvrtého hracího víkendu se stal zlínský útočník Martin Joppa. Ten ve dvojzápase se Studénkou byl u všech gólů svého týmu, kdy zaznamenal pět gólů a stejný počet nahrávek. Kompletní zdecimování obrany soupeře ale za životní zápasy jednadvacetiletý šikula označit nechtěl.

Víkendová nej: týmem Zlín, hráčem Martin Joppa, momentem výhra Litvínova

20.11.2018

Čtvrtý hrací víkend České para hokejové ligy přinesl mnoho dalších příběhů. Web parahokej.cz vyhlašuje jakožto nejlepší tým víkendu Zlín, hráčem potom útočníka Zlína Martina Joppu. Z momentů se pak dalo vybírat, zvítězila však výhra Litvínova 4:0 nad Karlovými Vary.