Archiv článků

Gólman Studénky Kudela o mezinárodním složení týmu: Někdy mluvíme rukama

06.11.2018

Sledge hokejisté Studénky jsou zatím po pěti zápasech jediným neporaženým týmem soutěže, i přesto jim však patří až třetí příčka. Proč? Čtyřikrát totiž slavili v nájezdech. Opřít se mohou o gólmana Martina Kudelu, který zatím podává zodpovědné výkony. Za to si vyloužil cenu nejlepšího hráče uplynulého hracího víkendu, přičemž v rozhovoru mimo jiné prozradil, jak funguje mezinárodní složení v kabině.

Víkendová nej: týmem Pardubice, hráčem Martin Kudela, momentem oslavy státu

31.10.2018

Třetí hrací víkend České para hokejové ligy přinesl mnoho dalších příběhů. Web parahokej.cz vyhlašuje jakožto nejlepší tým víkendu Pardubice, hráčem potom gólmana Studénky Martina Kudelu. Momentem 5. a 6. kola jsou pak oslavy 100 let od vzniku Československa.

5. a 6. kolo ČPHL: Krize Varů pokračuje, Zlín pronásledován Spartou dále v čele. Dvě výhry mají Pardubice

28.10.2018

Třetí hrací víkend České para hokejové ligy je za námi. Odehrálo se v něm šest duelů a opět se bylo na co dívat. V čele tabulky je nadále Zlín, který přehrál Olomouc, bodově se ale na něj díky dvěma výhrám dotáhla Sparta. Třetí je Studénka, ta slavila opět v nájezdech. Na čtvrté místo se taktéž šestibodovým víkendem vyhouply Pardubice, pátá je Olomouc. I nadále pokračuje výsledková krize Karlových Varů, které jsou předposlední s jediným bodem. Poslední je s nulou Litvínov.

Vary budou bojovat o první výhru, Olomouc se pokusí překvapit ve Zlíně a Studénce

25.10.2018

Po reprezentační přestávce pokračuje 5. a 6. kolem Česká para hokejová liga. O první vítězství v sezóně budou bojovat Litvínov a Karlovy Vary, které čekají Sparta a Pardubice. Zaskočit podobně jako v minulém kole Karlovy Vary se pokusí Olomouc mistrovský Zlín a Studénku, která je jediným neporaženým týmem, vinou vítězství převážně v nájezdech ale drží i přesto "jen" druhou pozici.

Zdeněk Hábl o jeho fair play: Prostě jsem to přiznal, ani nevím proč

20.10.2018

Momentem druhého hracího víkendu se stalo gesto fair play zlínského obránce Zdeňka Hábla. Ten ve 3. kole v utkání mezi Zlínem a Spartou v momentě, kdy vrcholil závěrečný pokus Zlína o vyrovnání, který prohrával 1:2, tři minuty před koncem třetí třetiny odvolal zakázané uvolnění soupeře. Zlín nakonec inkasoval ještě při svém závěrečném power-play a po téměř čtyřech letech tak na svém ledě nebodoval.

Hráč víkendu Jedlička, který v sedmnácti letech pěti body sestřelil Vary: Už mám doma vystavený puk

13.10.2018

Sedmnáctiletý kapitán Olomouce Radek Jedlička zažil minulou sobotu výjimečný zápas. Prvním hattrickem v kariéře a k tomu dvěma asistencemi pomohl Olomouci k prvnímu vítězství v sezóně, kdy Hanáci smetli z ledu poměrem 6:0 Karlovy Vary. Jedlička byl tak s pěti kanadskými body krom jedné branky u všeho.

Víkendová nej: týmem Sparta, hráčem mladík Radek Jedlička, momentem pak fair play Zdeňka Hábla

11.10.2018

Druhý hrací víkend České para hokejové ligy přinesl mnoho dalších příběhů. Web parahokej.cz vyhlašuje jakožto nejlepší tým víkendu Spartu, hráčem potom olomouckého Radka Jedličku. Momentem 3. a 4. kola se stává fair play zlínského Zdeňka Hábla.

3. a 4. kolo ČPHL: Olomouc smetla Vary, Studénka nadále vítězí v nájezdech. Zlín v čele tabulky i přes prohru se Spartou, ovládl reprízu finále

07.10.2018

Druhý hrací víkend České para hokejové ligy je za námi. Odehrálo se v něm pět duelů, které nemohly nudit. V čele tabulky je nadále Zlín, a to i přes prohru se Spartou, ovládl totiž nedělní reprízu finále s Pardubicemi. Pouze o skóre druhá je Studénka, která nadále vítězí jen v nájezdech. Olomouc smetla Karlovy Vary a dostala se na čtvrté místo, za ní jsou Pardubice a šestí právě Žraloci. Poslední je jako již tradičně Litvínov, který svůj nedělní duel s Olomoucí odložil.

Udrží Zlín a Studénka neporazitelnost? Čekají je Sparta a Pardubice, do Olomouce jedou Vary

05.10.2018

V rámci 3. a 4. kola České para hokejové ligy se bude hrát na Moravě. V úvodních dvou kolech oba své zápasy vyhrála Studénka a Zlín, tyto celky se o víkendu utkají se Spartou a Pardubicemi. Na led Olomouce míří zase Karlovy Vary. Nedělní duel Hanáků a Litvínova je odložen pro marodku hostujícího týmu. Nejzajímavější utkání se čeká v neděli od 10:05 hodin ve Zlíně, kde se představí v rámci reprízy finále Pardubice. Ty budou usilovat o svou historicky první výhru na ledě nejlepšího českého týmu.

Víkendová nej: týmem Zlín, hráčem Pavel Kubeš, momentem pak žádost o ruku

02.10.2018

První hrací víkend České para hokejové ligy přinesl mnoho příběhů. Web parahokej.cz vyhlašuje jakožto nejlepší tým víkendu Zlín, hráčem potom pardubického Pavla Kubeše. Momentem úvodního dvoukola byla zase žádost o ruku.

1. a 2. kolo ČPHL: Zlín jako jediný bez ztráty bodu, dvě výhry má i Studénka

24.09.2018

Česká para hokejová liga má za sebou úvodní dvě kola nového ročníku. V čele tabulky je mistrovský Zlín, který jako jediný má na kontě plný počet šesti bodů. Dvě výhry má i Studénka, která ale ztratila bod v Karlových Varech. Po jednom duelu hrála Sparta a Pardubice, oba tyto celky taktéž slavily. Bez bodu pak z prvního víkendu odešel Litvínov, po jednom má Olomouc s Karlovými Vary.

Startuje 16. sezóna Para hokejové ligy. Skončí čtyřletá nadvláda Zlína?

22.09.2018

V sobotu 22. září odstartuje třemi zápasy 16. sezóna České para hokejové ligy. Do ní vstoupí sedm týmů, z toho pouze čtyři se budou radovat z postupu do play off. Zastaví někdo ze šestice týmů Sparty, Pardubic, Olomouce, Litvínova, Karlových Varů či Studénky čtyřletou nadvládu Zlína? Mistr bude znám nejpozději 17. března, kdy je na programu případný třetí finálový duel.

Předposlední hrací víkend

17.12.2017

Předposlední hrací víkend E.P.C. Management ČSHL 2017/2018, který se měl odehrát začátkem ledna, se musel posunout na 16. a 17. prosince, a to z důvodů konání turnaje v Japonsku, kam odlétá Česká reprezentace. Toto přesunutí mělo bohužel špatný dopad na tým z Litvínova, který nebyl schopen v novém termínu odehrát zápas proti SHK Lapp Zlín a proto bylo utkání kontumováno. Zápas proti Studénce byl odložen. Ostatní zápasy se řádně odehrály a již teď dvě kola před koncem základní části je jisté, že superfinále si z prvního místa zahraje loňský mistr ze Zlína. Na dalších pozicích to tak jasné zatím není, tudíž bude rozhodovat poslední hrací víkend v termínu 20. - 21. 1. 2018.

Sezóna 2017-2018 bez play off

14.10.2017

Letošní E.P.C. Management ČSHL 2017/2018 se odehraje bez systému play off. Důvodem je konání paralympiády v Jižní Koreji.

Sezóna končí, bronz berou Žraloci

18.03.2017

I když E.P.C Management Česká sledge hokejová liga již znala svého staronového mistra, zbývalo ještě dohrát další série o umístění. Žraloci z Karlových Varů i podruhé nastříleli bojovné Spartě bez Michala Vápenky šest branek a získali bronzové medaile. Za čtvrtou Spartou se po dvou nejtěsnějších výhrách nad Olomoucí usadila pátá Studénka. České Budějovice si sérii s Litvínovem urychlily přesunem termínu, nedovolily chemikům ani jednu branku a skončily na sedmém místě.