Archiv článků

Zlín si na svém ledě otevřel střelnici, Karlovy Vary poskočily do čela průběžné tabulky E.P.C. Managenent ČSHL.

11.10.2016

Karlovarští Žraloci navázali na vítěznou vlnu z úvodu soutěže a po výhrách nad Pražskou Spartou a Českými Budějovicemi poskočili na první místo průběžné tabulky E.P.C. Managenent ČSHL. Mistrovský Zlín si překvapivě snadno poradil s Pardubicemi a o den později potvrdil roli favorita v zápase s Olomoucí. Ambiciózní tým Studénky potvrzuje roli černého koně soutěže. Studénka si ve 3. a 4. kole připsala za dvě výhry nad Olomoucí a Pardubicemi šest bodů a doplnila tak dvojici šestibodových týmů Zlína a Karlových Varů. První tři body si do tabulky připsali hráči Českých Budějovic za výhru nad Litvínovem.

E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga pokračuje 3. a 4. kolem.

06.10.2016

Sledge hokejisté Pražské Sparty budou na svém ledě hájit průběžné první místo ČSHL. V sobotu nejprve přivítají v Neratovicích karlovarské Žraloky, kteří hájí aktuální druhou příčku. O den později přivítají lídři tabulky poslední Litvínov. Zajímavé zápasy mají před sebou sledge hokejisté Pardubic. V sobotu se Mustangové představí na ledě mistrovského Zlína a v neděli okusí horkou půda ve Studénce, která v úvodu soutěže potvrdila, že se s ní musí počítat. 3. a 4. kolo ČSHL z kompletují zápasy Studénky s Olomoucí a Českých Budějovic s Litvínovem a v neděli zápasy 4. kola Karlových Varů s Českými Budějovicemi a Zlína s Olomoucí.

Úvod E.P.C. Management ČSHL ovládla Sparta. Mistr klopýtl se Žraloky

27.09.2016

První kolo E.P.C. Management ČSHL nejlépe zvládla pražská Sparta, která si nejprve smlsla na "pardubickém Mustangovi" a o den později svou výhru stvrdila v Olomouci. Karlovarští Žraloci zaznamenali na úvod také dvě výhry, když nejprve porazili ambiciózní Studénku po samostatných nájezdech a o den později obrali o všechny body mistrovský Zlín. Za velkým očekávání zůstali sledge hokejisté Českých Budějovic, kteří i přes značné posílení oba zápasy prohráli a spolu s Litvínovem nezískali ani bod.

Do nového ročníku s novým názvem. Startuje E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga.

22.09.2016

V sobotu 24. září odstartuje nový ročník České sledge hokejové ligy s novým partnerem soutěže. ČSHL ponese nově oficiální jméno E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga. Hrací model soutěže se vrací k modelu základní část plus play off. Ligy se zúčastní 8 klubů, který si v základní části zahrají každý s každým doma, venku. První čtyři nejlepší týmy si zahrají o titul v play off. Textové online přenosy zápasů tradičně zprostředkuje server Onlajny.com.

Tradiční mezinárodní turnaj Lapp Cup zahájí sledge hokejovou sezonu​.

30.08.2016

Mezinárodní sledge hokejový turnaj LAPP Cup Zlín 2016 proběhne ve dnech 1.9. až 3.9.2016 v PSG Aréně ve Zlíně. Na turnaji se představí sedm předních klubových týmů ze sedmi evropských zemí. Na turnaji se představí týmy jako Oslo Tiger - Norsko, Weserstars Bremen - Německo, Carinthian Stelers - Rakousko, FIFH Malmö - Švédsko, South Tyrols Eagles - Itálie, Fenix Moskva - Rusko a domící tým SHK Lapp Zlín. Více informací a veškerý průběh turnaje může sledovat na http://www.sledgehokejzlin.cz/lapp-cup-zlin-2016/

Evropě vládne Rusko. Český tým na medaily nedosáhl.

04.04.2016

V úterý 5. 4. 2016 bude ve švédském Östersundu rozehráno za účasti celků Švédska, České republiky, Norska, Ruska, Itálie a Německa čtvrté mistrovství Evropy ve sledge hokeji. Český tým bude na evropském šampionátu v Östersundu obhajovat stříbrné medaile, které získal v roce 2011. Tehdy turnaj o sledge hokejového vládce Evropy pořádalo taktéž Švédsko a z titulu evropského šampiona se radoval tým Itálie. Český reprezentačním tým pod vedení trenéra Jiřího Břízy vstoupí do turnaje v úterý 5. 4. 2016 v 15:00 hodin zápasem se sbornou Ruska, který je pasován na největšího favorita turnaje. Nový mistr Evropy bude znám nejpozději v neděli 10. 4. 2016.

Zlín obhájil mistrovský titul

03.04.2016

Z konečného prvního místa v České sledge hokejové lize se opět po roce raduje zlínský klub. SHK Lapp otočil nepříznivě se vyvíjející superfinále proti Karlovým Varům a díky rychlým brankám ze druhé třetiny zvítězil v zápase o všechno 2:1. Za druhými západočeskými Žraloky se seřadili Mustangové z Pardubic a pražská Sparta, která stejně jako před rokem prohrála zápas o bronz 1:2 v prodloužení.

Zlín vyzve v superfinále Karlovy Vary

14.03.2016

Až závěrečné kolo základní části rozhodlo, že v superfinále České sledge hokejové ligy se střetnou týmy SHK Lapp Zlín a SKV Sharks Karlovy Vary. Zatím co zlínští sledge hokejisté měli jistotu finálové účasti jasnou několik kol před koncem základní části, Karlovy Vary si musely počkat až na poslední kolo.

Poslední kolo základní části určí druhého finalistu ČSHL

09.03.2016

SKV Sharks Karlovy Vary a Sparta Praha Sledge hokej si na dálku zahrají o účast v superfinále České sledge hokejové ligy. Horší výchozí pozici má před závěrečným kolem základní části tým pražské Sparty, který na karlovarské Žraloky ztrácí pět bodů. Pokud chtějí Pražané pomýšlet na účast v superfinále musí být v zápasech s Českými Budějovicemi a vídeňskými Warriors stoprocentní, zatím co karlovarským Žralokům stačí v zápasech s HC Studénka Sledge a SOHO Kohouti Olomouc uhrát body dva. Pardubičtí Mustangové si zahrají „přípravné zápasy“ před bojem o třetí místo s Warriors Vídeň a Českými Budějovicemi. Závěrečné kolo základní části ČSHL bude předehráno dnes od 18:00 hodin zápasem SHK Lapp Zlín vs. Bencont Dolný Kubín

Žraloci klopýtli, Zlín si zajistil domácí superfinále

01.03.2016

SHK Lapp Zlín si zajistil dvěma výhrami nad Warriors Vídeň a Českými Budějovicemi jistotu účasti v superfinále. Karlovarští Žraloci si po klopýtnutí s pražskou Spartou budou muset na jistotu v superfinále počkat. Sparta výhrou v Ostrově vystřídala na třetím místě pardubické Mustangy a na Karlovy Vary ztrácí pět bodů. O konečném umístění na druhém až čtvrtém místě rozhodně závěrečné kolo. Na opačném pólu tabulky základní části se nic podstatného neměnilo. Poslední zůstává beznadějně HC Litvínov, který obdržel v zápase se Spartou letošní rekordní brankový příděl. Podrobnosti připravujeme....

Olomouc a Litvínov poprvé vyhrály

13.12.2015

Páté kolo České sledge hokejové ligy smazalo nulu na kontě posledních dvou celků. Ve vzájemném souboji se sice radovali Olomoučtí Kohouti, kteří zvítězili na ledě Litvínova 2:1, ale o den později chemici zaskočili Studénku a díky Očenáškově trefě oslavili historicky první výhru. Změnilo se pořadí na špici, srovnáním počtu odehraných zápasů Karlovy Vary přeskočily o dva body Zlín. Na třetí a čtvrté příčce se díky venkovním úspěchům vzdálily Pardubice se Spartou Dolnému Kubínu. Liga si nyní vybere téměř měsíční pauzu, kolotoč zápasů se rozjede opět 9. ledna 2016.

Liga završí svoji polovinu

12.12.2015

Páté kolo České sledge hokejové ligy zkompletuje první polovinu základní části. Zajímavé souboje se odehrají mezi týmy ve spodní polovině tabulky, nejméně jeden ze dvojice Litvínov - Olomouc se díky vzájemnému zápasu dočká prvních bodů v sezóně. Vídeň ze šesté příčky bude útočit na pátou Spartu a třetí Pardubice. Oba soupeře má na dostřel, ale zatím porážela jen hůře postavené celky. V Púchově se ve střetnutí Dolného Kubína a Zlína potká několik slovenských hráčů, kteří do minulé sezóny reprezentovali právě moravské barvy. Všechny zápasy sledujte v on-line reportážích skrze odkazy na hlavní stránce webu.

Sharks poprvé ztratili, Studénka odskočila

22.11.2015

Sparta Praha se ve 4. ligovém kole stala prvním celkem, který bodově obral dosud stroprocentní karlovarské Žraloky, i když v domácím prostředí prohrála, ovšem až po samostatných nájezdech. Vedoucí Zlín díky tomu získal v tabulce jednobodový náskok, má však odehrán zápas navíc. O víkendu si úřadující mistři hladce poradili s Vídní i Českými Budějovicemi. Gólové hody byly k vidění v Pardubicích, kde nejprve v dramatické přestřelce vyhrály Karlovy Vary a o den později inkasoval další z vysokých přídělů Litvínov. Díky dvojitému úspěchu nad rivalem z Olomouce utekla na sedmé místo Studénka, zatímco Kohouti se připoutali ke dnu tabulky a na bodový zisk stále čekají. V souboji zahraničních nováčků uspěl Dolný Kubín nad Vídní.

Čtvrté kolo ve znamení sousedských soubojů

21.11.2015

Mnoho zápasů mezi tabulkovými sousedy nabídne čtvrté kolo České sledge hokejové ligy. Například třetí Pardubice hostí druhé Karlovy Vary, šestý Dolný Kubín sedmé České Budějovice, osmá Studénka devátou Olomouc. I další duely mohou v našlapané tabulce znamenat posuny celků oběma směry. Všechny zajímavé zápasy můžete sledovat prostřednictvím online reportáží nebo změn stavu, odkazy najdete v boxu příštích zápasů.

Do čela tabulky poskočil Zlín

10.11.2015

Po třetím kole České sledge hokejové ligy vystřídal mistrovský Zlín díky lepšímu skóre na prvním místě karlovarské Žraloky. Musel ale zabojovat na Spartě, kde dvěma zásahy Zdeňka Hábla otočil skóre v poslední třetině. O den později si pak sedící "ševci" užili vítěznou reprízu jarního finále v Pardubicích. První historické podkrušnohorské derby Karlových Varů s Litvínovem skončilo bezpečnou výhrou Západočechů. Ze tří bodů se díky výraznému příspěvku Sylwestera Flise poprvé v sezóně radovali ve Studénce, odkud odjely s prázdnou České Budějovice. Naopak se nedaří Olomouci, která po dvou domácích porážkách od Vídně a Budějovic nadále čeká na bodový zisk. Nepodařený výjezd má za sebou Dolný Kubín, když sedmkrát inkasoval v Pardubicích i na Spartě. Další kolo je na programu 21. - 22. listopadu.