Statistiky týmů


Česká para hokejová liga 2018/2019

# TýmZPPGFTPPPP%PPGATSHSH%SHGFSHGA
1.SOHO Olomoučtí Kohouti32540,0%0683,3%01
2.SHK Lapp Zlín41333,3%03100,0%10
3.SHK Mustangové AUTO IN31425,0%0450,0%02
4.HC Sledge Studénka41425,0%04100,0%00
5.HC Litvínov2030,0%110%01
6.SKV Sharks Karlovy Vary3040,0%0366,7%01
7.HC Sparta Praha sledge hokej3020,0%04100,0%00

Vysvětlivky k jednotlivým hodnotám se zobrazí po najetí myší na zkratku v záhlaví sloupce.