Statistiky týmů


Česká para hokejová liga 2018/2019

# TýmZPPGFTPPPP%PPGATSHSH%SHGFSHGA
1.SHK Lapp Zlín941428,6%18100,0%10
2.SOHO Olomoučtí Kohouti731127,3%01492,9%01
3.HC Sparta Praha sledge hokej92922,2%11687,5%02
4.SHK Mustangové AUTO IN921711,8%01485,7%22
5.HC Sledge Studénka911010,0%01291,7%11
6.HC Litvínov70190,0%21258,3%05
7.SKV Sharks Karlovy Vary8090,0%01392,3%01

Vysvětlivky k jednotlivým hodnotám se zobrazí po najetí myší na zkratku v záhlaví sloupce.