Statistiky týmů


Česká para hokejová liga 2019/2020

# TýmZPPGFTPPPP%PPGATSHSH%SHGFSHGA
1.SOHO Olomoučtí Kohouti11333,3%0366,7%01
2.SHK Mustangové AUTO IN11333,3%0366,7%01
3.HC Sparta Praha para hokej21333,3%14100,0%00
4.SHK LAPP Zlín2010,0%01100,0%10
5.HC Sledge Studénka2030,0%0250,0%01
6.SKV Sharks Karlovy Vary200-00-00

Vysvětlivky k jednotlivým hodnotám se zobrazí po najetí myší na zkratku v záhlaví sloupce.