Statistiky týmů


Česká para hokejová liga 2018/2019

# TýmZPPGFTPPPP%PPGATSHSH%SHGFSHGA
1.HC Litvínov100200,0%31553,3%07
2.SKV Sharks Karlovy Vary101128,3%11693,8%01
3.HC Sparta Praha sledge hokej102922,2%11788,2%02
4.SHK Lapp Zlín1141428,6%19100,0%20
5.SHK Mustangové AUTO IN1021811,1%01687,5%22
6.HC Sledge Studénka1131421,4%01586,7%22
7.SOHO Olomoučtí Kohouti1031618,8%01593,3%01

Vysvětlivky k jednotlivým hodnotám se zobrazí po najetí myší na zkratku v záhlaví sloupce.