Statistiky týmů


Česká para hokejová liga 2018/2019

# TýmZPPGFTPPPP%PPGATSHSH%SHGFSHGA
1.HC Litvínov120230,0%31553,3%07
2.SKV Sharks Karlovy Vary121156,7%21994,7%01
3.HC Sparta Praha sledge hokej1221020,0%11788,2%02
4.SHK Lapp Zlín1241822,2%112100,0%20
5.SHK Mustangové AUTO IN1222010,0%02290,9%32
6.HC Sledge Studénka1231520,0%01687,5%22
7.SOHO Olomoučtí Kohouti1232015,0%02095,0%01

Vysvětlivky k jednotlivým hodnotám se zobrazí po najetí myší na zkratku v záhlaví sloupce.