Statistiky týmů


Česká para hokejová liga 2019/2020

# TýmZPPGFTPPPP%PPGATSHSH%SHGFSHGA
1.SHK LAPP Zlín10010,0%01100,0%10
2.HC Sledge Studénka10030,0%0250,0%01
3.SOHO Olomoučtí Kohouti101333,3%0366,7%01
4.SHK Mustangové AUTO IN101333,3%0366,7%01
5.HC Sparta Praha para hokej101333,3%14100,0%00
6.SKV Sharks Karlovy Vary1000-00-00

Vysvětlivky k jednotlivým hodnotám se zobrazí po najetí myší na zkratku v záhlaví sloupce.